Bebek Ürünleri

bebejk şampuan

Zigavus Bebek
Şampuanı

Zigavus Bebek Şampuanı, Cilte uyumlu formülasyon sayesinde  bebeğinizin ve sizin hem saç hem vücut temizliğinde kullanabileceğiniz özel bir şampuandır. Hassas bebek cildini tahriş etmeyen temizleyici maddeler içeririr.

yüz bakım kredmi bebek

Bebek İçin Koruyucu
Yüz Kremi

Isolde Baby Koruyucu Yüz Bakım Kremi bebeklerin hassas ciltleri için geliștirilmiștir. Özel nemlendirici kompleks kuruluğu önler. İçeriğindeki Vitamin E cildi zararlı çevresel etkilere karșı korur.

banyo köpüğü

Bebek Banyo
Köpüğü

Hassas bebek cildinin pH dengesiyle uyumludur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Doğumdan itibaren her gün güvenle kullanılabilir.Sürekli kullanım halinde, bebek cildinin koruyucu tabakasını güçlendirir. Tahriş oluşumunu engeller.

BebekGunesKremi

50 SPF Zigavus Isolde Bebek
Güneş Koruyucu Krem

Isolde Güneş Kremi, içerdiği filtreler ile güneşin zarar veren UVA/UVB ışınlarından çocukların hassas cildini çok yüksek düzeyde korurken güçlü antioksidan içeriği ile cildin doğal onarım mekanizmasını güçlendirir.

pişik kremi

Bebek Pişik
Kremi

Krem bebeğinizin cildinde anında koruyucu bir tabaka olușturur, ilk kullanımdan itibaren yatıștırır, pișikten kaynaklanan rahatsızlığı giderir. Dermatolojik testlerden geçmiș olan krem formülü hipoalerjeniktir. Kolayca sürülür ve silinir.

Zigavus Isolde Güneş Sonrası Yatıştırıcı Losyon

Zigavus Isolde Bebek Güneş Sonrası
Yatıştırıcı Losyon

Bebek Losyonu, Hassas ve narin bebek cildine özel olarak geliştirilmiştir.Güneş sonrasında oluşabilecek yanma hissini yatıştırır ve cildin rahatlamasını sağlar.Cildi besler ve dış faktörlere karşı korur.