Cilt Bakım Ürünleri

siyah maske

Zigavus Isolde Soyulabilir
Siyah Maske

Arındırıcı Peel-Off Black Mask etkili bir leke karşıtı aktif olan Arbutin içerir. Ecocert sertifikalı Norveç Deniz Yosunu ile cildin beslenmesini, (Vitamin B3) ile canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Isolde Perfect Yüz Temizleme
Toniği

Isolde Perfect Clean + Yüz Temizleme Toniği, ciltteki kalıntılardan kurtulmada,açılan gözeneklerde etkilidir. Cildi canlandırır ve cildiniz tazelikle ışıldar.Cilt bakımınız için tamamlayıcı özelliktedir.

medicate

Zigavus Medicade+
Duş Jeli

Salisilik Asit cildinizin doğal savunma sisteminin güçlenmesine ve yağ/su balansının düzenlenmesine yardımcı olur. Ciltdeki ölü hücrelerden arındırır, Allantoin ve Aloe Veralı bakım içeriği cildi nemlendirir.

Zigavus İsolde Dudak Koruyucu Krem

Zigavus İsolde Dudak Koruyucu
Krem

Isolde Perfect Serisi, cildin tam bakımını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Derinlemesine temizleme,açılan gözenekleri sıkılaştırma,cildi daha parlak ve diri göstermek amaçlı formülize edilen ürünlerden oluşur.

saö jölesi

Zigavus Aloe Vera Özlü
Saç Jölesi

Zigavus Saç Jölesi, içeriğindeki  Aloe Veralı ve bitki özleri ve vitaminleri ile, doğal saç yapınıza zarar vermeden, kolay şekil almasını sağlar. Aloe Vera bitki özleri ile saçınızı şekillendirirken onarır ve nemlendirir.

one minute

One Minute Sıkılaştırıcı
Krem

Zigavus One Minute Sıkılaştırıcı Krem, cilt sıkılaştırmadaki etkileri dünya çapında bilinen, Algae extratı içerir. PEPHA®-TIGHT, cildin bozulmuş tabakaların sıkılaşmasına ve kırışıklıkların düzelmesine yardımcı olur.

Zigavus Isolde Yoğun Nemlendirici Calendula Kremi

Zigavus Isolde Yoğun Nemlendirici
Calendula Kremi

Isolde calendula özlü besleyici el ve vücut bakım kremi içeriğindeki zengin vitamin ve minareller sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Cildi besler, yumuşak, parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

argan el kremi

Argan
El Kremi

Deterjanlardan ve hava koşullarından dolayı elastikiyetini yitirip çatlayan ellere nem verir. Doğal dengesini geri kazandırır. Kolay kırılan tırnakları onarır ve güçlendirir.Leke oluşumunu engeller.

İsolde Ayak Kremi

İsolde Ayak
Kremi

Isolde Ayak Kremi vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş formülü ile yoğun bakım sağlar.Kurumuş, sertleşmiş ayaklarınızı ve topuklarınızı yumuşatmaya, rahatlamaya ve onarıma yardımcı olur.

Perfect Face+ Magic Fondöten

Perfect Face+ Magic
Fondöten

Isolde Perfect Face+ Spf10 Nemlendirici Fondöten, diğer fondötenlerden farklı olarak boyar maddeler ile değil cilt rengi ile uyumlu özel pigmentler içermektedir.Doğal bir görünüm sağlar.

Isolde Perfect Anti Aging Etkili Göz Altlarına Özel Makyaj Bazı

Isolde Perfect Anti Aging Etkili Göz Altlarına Özel Makyaj Bazı

Isolde Perfect Eyes+ Kırışıklık Giderici Göz Altı Kapatıcısı, yaşlanma belirtilerini kapatmada,göz altlarınız ve cildiniz arasında doğal bir renk eşitlemesi sağlamada en büyük yardımcınız olacak.

Isolde Deodorant Stick

Isolde Deodorant
Stick

Isolde Deodorant Stick hassas ciltler için özel olarak geliştirilen yeni ve etkili formulüyle gün boyu ferahlık ve koruma sağlar. Zigavus Stick Deodorant zararlı maddeler içermez.

anti selülit

Zigavus Anti Selülit
Krem

Alman Formüllü, özel etken madde  kompleksi ile ciltteki portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olur, pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Sıkılaştırıcı ve inceltici etkisiyle vücudunuzu şekillendirir.

isolde-perfect-anti-aging-beyaz-kil-maskesi-660x918

Isolde Anti-Aging Beyaz
Kil Maskesi

Yoğun dökülmeler ve bölgesel seyrelmelerin görüldüğü erkek tipi saç dökülmesi için özel olarak formülize edilmiştir. Saç diplerini uyarıcı içerikleri barındıran Capixyl sprey saç köklerinin ve saçın güçlenmesini destekler.

Perfect Clean+ Yüz Temizleme Jeli

Perfect Clean+ Yüz
Temizleme Jeli

Isolde Perfect Serisi, cildin tam bakımını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Derinlemesine temizleme,açılan gözenekleri sıkılaştırma,cildi daha parlak ve diri göstermek amaçlı formülize edilen ürünlerden oluşur.