Saç Bakım Ürünleri

baner_1920x692_FORTEE

Zigavus Forte Ultra Clinical Şampuan

Ultra Forte, genetik saç dökülmesi, yağlanma, saç derisinin kuruluğu nedeni ile dökülen saçlar göz önünde bulundurularak, saç tipleri için yağlı saçlar ve kuru ve normal saçlara özel 2 ayrı içeriğe sahip olarak geliştirildi.

baner_1920x692_EXTRAPLUSS

Extra Plus Sarımsaklı
Şampuan

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, yoğun saç dökülmelerine karşı etkinliği kanıtlanmış bir şampuandır.Saç bakımınızı tam olarak yapar,daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunar.

ampul-baner

Zigavus Bitkisel Kür
Ampül

Saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş bitkisel içerikler, doğal halleri korunarak formülize edilmiş ve bir araya getirilmiştir.

nar ekstratlışampuan

Zigavus Nar Ekstraktlı
Şampuan

Zigavus narlı şampuan uzamayan kırılan saçlara karşı etki gösterir. Nar extraktı yoğun antioksidan ihtiva eder.Saçın yapısının neredeyse tamamını aminoasitler ve keratin oluşturur.

Kür Şampuan

Zigavus Kür
Şampuan

Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve dayanıklılık kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel bir şampuandır.

Zigavus Medicade Şampuan

Zigavus Medicade
Şampuan

Zigavus Medicade + Şampuan saçınıza ve saçlı deriye bitkisel aminoasit desteği sağlar. Nem dengesini korumaya yardımcı olur. İçerisindeki özel bitkisel aminoasit ve minerallerin saça nüfuz etmesini sağlar.

Zigavus Besleyici Saç Bakım Spreyi

Zigavus Besleyici Saç Bakım
Spreyi

Zigavus Saç Bakım Spreyi, zengin içerikli onarıcı serum özel bakım formülü sayesinde saçlara derinlemesine nüfuz ederek saçlardaki kırıkların onarılmasına yardımcı olur.

Argan Şampuanı

Zigavus Argan
Şampuan

Zigavus Argan Yağı Șampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumușatır ve güçlendirir. Așırı ișlem nedeniyle olușan hasarlarla mücadele eder, saç ve saç derisini temizleyerek nefes almasını sağlar.

zeytinyağı ekstratlı şampuan

Zigavus Zeytin Yağı Ekstraktlı
Şampuan

Kuru Mat ve Cansız Saçlar İçin, saçın doğal nem dengesini korur ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.Zeytinyağı, yüzyıllardır literatürlerde bahsedilen ve kanıtlanmış etkilere sahiptir.

baner_1920x692_BLACKK

Black-Siyah Sarımsak&Aktif Karbon Şampuanı

Fermente (Siyah) Sarımsak ve Aktif Karbon ile zenginleştirilmiş formülü, saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Aktif Karbon, yeşil çay ve limon özleri  saç derisinde biriken ölü deriyi temizler ve ferahlık sağlar.

baner_1920x692_MEN

For Men-Guarana & Passiflora Şampuanı

Zigavus Men şampuan saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve direnç kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek  tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır.

baner_1920x692_forte

Ultra Forte Clinical
Saç Serumu

Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu, şampuandan daha konsantre etken maddeler ile geliştirilmiş ve Laboratuvar çalışmaları sonucunda, klasik ürünlerden çok daha güçlü formüle edilmiştir.

biberli şampuan

Zigavus Biber Ekstraktlı
Şampuan

Biber & At Kuyruğu Ekstreli Şampuan; saç derisindeki yağlanmayı kontrol altına alır ve saçlı deriyi ölü hücrelerden arındırır. Aşırı yağlanmadan oluşan saç kaybını sona erdirir.

bitzşampuan

BİTZ-Baş Biti & Sirke
Şampuanı

BİTZ Bit Şampuanı, etkisini fiziksel yollarla gösterir. İçeriğindeki Dimetikon sayesinde bit ve sirkeleri çevresel olarak kaplar ve solunum yolları tıkaması ile boğularak ölmelerini sağlar.

bitzsprey

BİTZ- Baş Biti & Sirke
Spreyi

BİTZ Bit Sprey, etkisini fiziksel yollarla gösterir. İçeriğindeki Dimetikon sayesinde bit ve sirkeleri çevresel olarak kaplar ve solunum yolları tıkaması ile boğularak ölmelerini sağlar.

Marula Şampuan

Zigavus Organik Marula
Şampuan

Zigavus Organik Marula & Mafura Oil şampuan, PENTAVITIN® %100 natural orjinli formülü ile saçın hidrasyon yeteneğini arttırarak kuruluğun önlenmesini ve seramid sentezinin uyarılmasını sağlar.

Rosemary Ekstraktlı Şampuan

Zigavus Rosemary Ekstraktlı
Şampuan

İçeriğindeki kekik ekstraktı, rosmaricinic ve kaffeik asit, saçlardaki yağlanmanın azalmasına yardımcı olur.Biberiye&Kekik Ekstraktlı Şampuan, yoğun arındırıcı ve ferahlatıcı etkiye sahiptir.

Papatya Ekstraktlı Şampuan

Papatya Ekstratlı
Şampuan

Zigavus Papatya ekstratlı şampuan yapısal olarak ince olan saçlara güç katmak için hazırlandı.Çeşitli yöntemlerle saç şekillendirmeden dolayı zarar görmüş saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı olur.

baner_1920x692_prolabBB

Pro Lab-Biotin & Ginseng & Kafein Şampuan

Zigavus Pro Lab saç ve  saç köklerini güçlendiren özel seri bir şampuandır. Yeni eşsiz formülasyonu ile saç diplerinden saç uçlarına kadar daha güçlü ve daha hacimli bir görünüm sağlar.

baner_1920x692_WOMEN

For Women-Kolajen & Keratin Şampuan

Zigavus For Women Kolajen & Keratin Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumuşatır ve güçlendirir. Aşırı işlem nedeniyle yıpranan saç tellerini onarır.

baner_1920x692_CAPIXYLL

Zigavus Capixyl
Saç Spreyi

Yoğun dökülmeler ve bölgesel seyrelmelerin görüldüğü erkek tipi saç dökülmesi için özel olarak formülize edilmiştir. Saç diplerini uyarıcı içerikleri barındıran Capixyl sprey saç köklerinin ve saçın güçlenmesini destekler.

argan eliksir oil

Argan Elixir Oil
Sprey

Argan‘ın yumuşak dokunuşu ile ilk kullanımdan itibaren yıpranmış saçlardan kurtulun. Argan Elixir Oil, tıpkı argan yağlı şampuan gibi kimyasal ve ısıl işlem görmüş saçlarda oluşan hasarı onarmak amacıyla tasarlanmıştır.

güneş görmeyen kapalı saçlar

Güneş Görmeyen Hava Almayan
Saçlar İçin Şampuan

Zigavus güneş görmeyen, havasız kalan, kapalı saçlar için özel olarak geliştirilen şampuan saç dökülmesinin önlenmesine ve saç derisinde meydana gelen kepeğin engellenmesine yardımcı olur.

Zigavus jujube Ekstraktlı Şampuan

Jujube Ekstraktlı
Şampuan

Zigavus jujube ekstraktlı şampuan yoğun vitamin içeriği ile çeşitli nedenlerle cansız , sönük ve mat kalmış saçlara doğallık, parlaklık ve güç sunuyor. Bitki komplexleri ve vitamin destekleri ile saçlı deriyi saçınıza bakım yapıyor.

Zigavus Aloe Veralı Saç Bakım Maskesi

Zigavus Aloe Veralı
Saç Bakım Maskesi

Zigavus saç bakım maskesi, tüm saç tiplerine uygun yapısı ile saçları yeniler ve onarır. Aloe Veralı etkin formülü sayesinde saçınızı baştan uca nemlendirir, kırılmaları önlemeye yardımcı olur.

Zigavus 12 Bitki Özlü Saç Kremi

Zigavus 12 Bitki Özlü
Saç Kremi

Zigavus 12 Bitki Özlü Saç Kremi, Tüm saç tipleri için geliştirilen özel formüllüdür saçınıza canlılık verir. İçeriğinde bulunan bitki özleri saçlarınızı beslerken, ekstra bir parlaklık sağlar.

Pirinç Kepeği Ekstraktlı Şampuan

Pirinç Kepeği Ekstraktlı
Şampuan

Sertleşmiş ve boyalı saçlara yumuşak görünüm kazanmasına yardımcı olur. Pirinç kepeği, yoğun besleyici içeriği ile daha sağlıklı görünen,parlak ve ipeksi saçlara sizi kavuşturmak için formülize edildi.