Saç Dökülmesine Karşı Ürünler

baner_1920x692_CAPIXYLL

Zigavus Capixyl
Saç Spreyi

Yoğun dökülmeler ve bölgesel seyrelmelerin görüldüğü erkek tipi saç dökülmesi için özel olarak formülize edilmiştir. Saç diplerini uyarıcı içerikleri barındıran Capixyl sprey saç köklerinin ve saçın güçlenmesini destekler.

baner_1920x692_EXTRAPLUSS

Extra Plus Sarımsaklı
Şampuan

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, yoğun saç dökülmelerine karşı etkinliği kanıtlanmış bir şampuandır.Saç bakımınızı tam olarak yapar,daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunar.

Kür Şampuan

Zigavus Kür
Şampuan

Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve dayanıklılık kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel bir şampuandır.

baner_1920x692_forte

Ultra Forte Clinical
Saç Serumu

Zigavus Forte Clinical Yoğun Terapi Serumu, şampuandan daha konsantre etken maddeler ile geliştirilmiş ve Laboratuvar çalışmaları sonucunda, klasik ürünlerden çok daha güçlü formüle edilmiştir.

baner_1920x692_BLACKK

Black-Siyah Sarımsak&Aktif Karbon Şampuanı

Fermente (Siyah) Sarımsak ve Aktif Karbon ile zenginleştirilmiş formülü, saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Aktif Karbon, yeşil çay ve limon özleri  saç derisinde biriken ölü deriyi temizler ve ferahlık sağlar.

baner_1920x692_MEN

For Men-Guarana & Passiflora Şampuanı

Zigavus Men şampuan saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve direnç kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek  tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır.

baner_1920x692_WOMEN

For Women-Kolajen & Keratin Şampuan

Zigavus For Women Kolajen & Keratin Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumuşatır ve güçlendirir. Aşırı işlem nedeniyle yıpranan saç tellerini onarır.

ampul-baner

Zigavus Bitkisel Kür
Ampül

Saçın ve saçlı derinin beslenmesi ve gelişimi esnasında ihtiyaç duyacağı temel yapılar baz alınarak seçilmiş bitkisel içerikler, doğal halleri korunarak formülize edilmiş ve bir araya getirilmiştir.

baner_1920x692_FORTEE

Zigavus Forte Ultra Clinical Şampuan

Ultra Forte, genetik saç dökülmesi, yağlanma, saç derisinin kuruluğu nedeni ile dökülen saçlar göz önünde bulundurularak, saç tipleri için yağlı saçlar ve kuru ve normal saçlara özel 2 ayrı içeriğe sahip olarak geliştirildi.

baner_1920x692_prolabBB

Pro Lab-Biotin & Ginseng & Kafein Şampuan

Zigavus Pro Lab saç ve  saç köklerini güçlendiren özel seri bir şampuandır. Yeni eşsiz formülasyonu ile saç diplerinden saç uçlarına kadar daha güçlü ve daha hacimli bir görünüm sağlar.

Marula Şampuan

Zigavus Organik Marula
Şampuan

Zigavus Organik Marula & Mafura Oil şampuan, PENTAVITIN® %100 natural orjinli formülü ile saçın hidrasyon yeteneğini arttırarak kuruluğun önlenmesini ve seramid sentezinin uyarılmasını sağlar.