Zigavus Şampuanlar

baner_1920x692_FORTEE

Zigavus Forte Ultra Clinical Şampuan

Ultra Forte, genetik saç dökülmesi, yağlanma, saç derisinin kuruluğu nedeni ile dökülen saçlar göz önünde bulundurularak, saç tipleri için yağlı saçlar ve kuru ve normal saçlara özel 2 ayrı içeriğe sahip olarak geliştirildi.

baner_1920x692_WOMEN

For Women-Kolajen & Keratin Şampuan

Zigavus For Women Kolajen & Keratin Şampuanı tüm saç tiplerine uygun yapısıyla saçları temizler, yumuşatır ve güçlendirir. Aşırı işlem nedeniyle yıpranan saç tellerini onarır.

baner_1920x692_BLACKK

Black-Siyah Sarımsak&Aktif Karbon Şampuanı

Fermente (Siyah) Sarımsak ve Aktif Karbon ile zenginleştirilmiş formülü, saçı güçlendirmeye yardımcı olur. Aktif Karbon, yeşil çay ve limon özleri  saç derisinde biriken ölü deriyi temizler ve ferahlık sağlar.

Kür Şampuan

Zigavus Kür
Şampuan

Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve dayanıklılık kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel bir şampuandır.

nar ekstratlışampuan

Zigavus Nar Ekstraktlı
Şampuan

Zigavus narlı şampuan uzamayan kırılan saçlara karşı etki gösterir. Nar extraktı yoğun antioksidan ihtiva eder.Saçın yapısının neredeyse tamamını aminoasitler ve keratin oluşturur.

baner_1920x692_EXTRAPLUSS

Extra Plus Sarımsaklı
Şampuan

Zigavus Extra Plus Sarımsaklı Şampuan, yoğun saç dökülmelerine karşı etkinliği kanıtlanmış bir şampuandır.Saç bakımınızı tam olarak yapar,daha güçlü ve sağlıklı saçlar sunar.

baner_1920x692_MEN

For Men-Guarana & Passiflora Şampuanı

Zigavus Men şampuan saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve direnç kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahiptir. Erkek  tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır.

bitzşampuan

BİTZ-Baş Biti & Sirke
Şampuanı

BİTZ Bit Şampuanı, etkisini fiziksel yollarla gösterir. İçeriğindeki Dimetikon sayesinde bit ve sirkeleri çevresel olarak kaplar ve solunum yolları tıkaması ile boğularak ölmelerini sağlar.

biberli şampuan

Zigavus Biber Ekstraktlı
Şampuan

Biber & At Kuyruğu Ekstreli Şampuan; saç derisindeki yağlanmayı kontrol altına alır ve saçlı deriyi ölü hücrelerden arındırır. Aşırı yağlanmadan oluşan saç kaybını sona erdirir.

güneş görmeyen kapalı saçlar

Güneş Görmeyen Hava Almayan
Saçlar İçin Şampuan

Zigavus güneş görmeyen, havasız kalan, kapalı saçlar için özel olarak geliştirilen şampuan saç dökülmesinin önlenmesine ve saç derisinde meydana gelen kepeğin engellenmesine yardımcı olur.

Sarımsaklı Şampuan

Zigavus Kokusuz Sarımsaklı
Şampuan

Kokusuz sarımsaklı şampuan, yoğun Saç dökülmesine karşı,yoğun saç dökülmesin tedavisinde ve yeni saç oluşumunu destekleyici bakım şampuanıdır. Sarımsak ekstratı sarımsak kokusu barındırmadan üretilmiştir.

baner_1920x692_prolabBB

Pro Lab-Biotin & Ginseng & Kafein Şampuan

Zigavus Pro Lab saç ve  saç köklerini güçlendiren özel seri bir şampuandır. Yeni eşsiz formülasyonu ile saç diplerinden saç uçlarına kadar daha güçlü ve daha hacimli bir görünüm sağlar.

Marula Şampuan

Zigavus Organik Marula
Şampuan

Zigavus Organik Marula & Mafura Oil şampuan, PENTAVITIN® %100 natural orjinli formülü ile saçın hidrasyon yeteneğini arttırarak kuruluğun önlenmesini ve seramid sentezinin uyarılmasını sağlar.

zeytinyağı ekstratlı şampuan

Zigavus Zeytin Yağı Ekstraktlı
Şampuan

Kuru Mat ve Cansız Saçlar İçin, saçın doğal nem dengesini korur ve parlak bir görünüm kazanmasını sağlar.Zeytinyağı, yüzyıllardır literatürlerde bahsedilen ve kanıtlanmış etkilere sahiptir.